Zápis

Zápis do 1. třídy

Líbí se vám vzdělávací program a koncepce FLOW? Zápis do první třídy našeho vzdělávacího zařízení pro školní rok 2024/2025 se koná 3., 6. a 10. dubna 2024 od 9:00 do 17:00 hodin. Tento důležitý krok zahrnuje nejen setkání a pohovor vedení školy se zákonnými zástupci dítěte, ale také diagnostiku školní zralosti a připravenosti vašeho dítěte. Naším cílem je, aby byl zápis co nejvíce přátelský a hravý, zároveň však poskytl ucelený obraz o schopnostech a potřebách vašeho dítěte.

Po zápisu obdržíte podrobný report, který vám poskytne jasné informace o tom, jak je na tom vaše dítě, včetně doporučení pro další rozvoj a případné oblasti, na kterých je možné pracovat. Tento přístup nám umožňuje připravit děti na jejich školní začátek co nejlépe a zároveň vám, jako rodičům, dává nástroje pro podporu vašeho dítěte.

Kontaktujte nás
3., 6. a 10. dubna 2024
přehrát video
Skola Flow
Přehrát video

Přestup

Přestup do Flow

Pokud vás oslovil náš přístup a přemýšlíte o změně školy, nabízíme možnost přestupu do naší základní školy FLOW i během školního roku. Chceme, aby si vaše dítě mohlo na vlastní kůži vyzkoušet, jaké to je být součástí našeho unikátního vzdělávacího prostředí, a proto nabízíme 3 dny na naší škole zcela zdarma. Během těchto tří dnů máte s vaším dítětem jedinečnou příležitost plně se seznámit s naší filozofií a principy, což je zároveň skvělá šance pro obě strany, abychom se lépe poznali a zjistili, zda náš přístup vyhovuje vašemu dítěti.

Pokud se rozhodnete pro přestup k nám, zavazujeme se, že všechny administrativní záležitosti a nezbytné papírování vyřídíme do jednoho týdne. Usilujeme o to, aby přechod do našeho vzdělávacího systému byl pro vás a vaše dítě co nejpříjemnější a nejjednodušší.

jak to u nas vypada
Přehrát video

Den otevřených dveří

Dny otevřených dveří již proběhly

Váš zájem o školu FLOW nás velmi těší. Po dvou úspěšných dnech otevřených dveří pro školní rok 2024/2025 nyní nabízíme možnost osobního setkání přímo ve škole. Tato setkání jsou ideální příležitostí k hlubšímu pochopení naší unikátní vzdělávací filozofie, metodiky a k seznámení s naším týmem. Vřele vás zveme, abyste využili tuto příležitost k návštěvě a získali tak detailnější přehled o tom, co FLOW může vašemu dítěti nabídnout.

jak to u nas vypada
Přehrát video

Jak probíhá zápis

Vaše dítě bude zábavnou formou po dobu zhruba 20 minut plnit různé úkoly, které mají za cíl diagnostikovat zralost v jednotlivých percepcích a tedy určit, v jaké míře je vaše dítě připravené pro nástup do školy. Vy budete zatím tento čas trávit rozhovorem s vedením školy a nezbytnou administrativou. Výsledek zápisu obdržíte zhruba do týdne a pokud se rozhodnete pro zápis do naší školy, v průběhu 2 týdnů dojde k podpisu smlouvy a oficiálnímu zápisu vašeho dítěte na ZŠ FLOW.

Zápis do 1. třídy

3., 6. a 10. dubna 2024 od 9:00 do 17:00 hodin

V případě obsazenosti termínu nás neváhejte kontaktovat na adrese info@skolaflow.cz.

Na co nezapomenout?

U zápisu poprosíme jednoho ze zákonných zástupců dítěte o předložení osobního dokladu (občanský průkaz nebo cestovní pas) a rodného listu dítěte. Společně vyřídíme vše potřebné k splnění formální části zápisu.

Jaká jsou kritéria pro přijetí?

  • Základní podmínkou je splnění formální části zápisu, tedy doručení žádosti o přijetí k povinné školní docházce. Žádost musí být doručena do dne zápisu, včetně.
  • Při vydávání rozhodnutí o přijetí dítěte k plnění povinné školní docházky na Základní škole FLOW bude rozhodující pořadí sestavené sestupně podle počtu získaných bodů při testech školní zralosti.
  • Při rovnosti počtu bodů rozhoduje los.

Seznam přijatých dětí

(pod registračními čísly) zveřejníme na www.skolaflow.cz nejpozději 5 dní ode dne zápisu. Zákonní zástupci přijatých dětí budou vyzváni k podepsání smlouvy o studiu, a to nejpozději do 2 týdnů od zápisu.

Školné

16 000 Kč

za jeden měsíc

Cena nezahrnuje zájmové kroužky, poplatek za školní družinu a obědy. Školné se hradí za 10 kalendářních měsíců ve dvou pololetních splátkách.

Kroužky

od 1 500 Kč do 3 500 Kč

za pololetí

Obědy a strava

cca 2 000 Kč

za jeden měsíc

Zápisné

3 000 Kč

jednorázově

Diagnostika školní zralosti

3 000 Kč

jednorázově

Školní družina

5 000 Kč

za pololetí

Nezávazná přihláška
ke studium na ZŠ FLOW

Líbí se vám náš přístup? Jste se stávající školou nespokojení? Zvažujete přestup? Přestoupit k nám můžete i v průběhu školního roku. Vše za vás vyřídíme. Neváhejte a kontaktujte nás na adrese info@skolaflow.cz.